Rabka Słone – działka z pozwoleniem
Rabka-Zdrój Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Czwartek, 14 Maj, 2026 12:52
169 000 zł
168 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
- Pow. działki:1005 m2
- Rodzaj działki:Budowlana
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 169 000 zł / 168 zł/m2
Opis oferty
Działka z pozwoleniem Rabka-Zdrój SłoneDZIAŁKA BUDOWLANA | 1005 m²
POZWOLENIE NA BUDOWĘ + PROJEKT DOMU 131 m²
POŁUDNIOWY STOK | RABKA-ZDRÓJ SŁONE
Na sprzedaż działka budowlana o wymiarach ok. 31 m x 34 m,
położona na południowym stoku wzgórza teren z niewielkim
nachyleniem, zapewniający bardzo dobre nasłonecznienie przez cały
dzień.
Numer działki: 2931, obręb Słone
Najważniejszy atut nieruchomości to prawomocne pozwolenie na budowę
wraz z projektem domu jednorodzinnego o powierzchni 131 m² oraz
garażu wolnostojącego co oznacza, że po zakupie można od razu
rozpocząć budowę, bez konieczności przechodzenia przez
czasochłonne procedury administracyjne.
PODSTAWOWE INFORMACJE
Powierzchnia: 1005 m²
Wymiary: ok. 31 m x 34 m
Ukształtowanie: niewielkie nachylenie, południowy stok
Dojazd: droga gminna, utwardzona
MEDIA
✔ prąd podpisana umowa na przyłącz energetyczny
✔ gaz w drodze dojazdowej
✔ kanalizacja zaprojektowane szambo (dodatkowo w drodze gminnej
znajduje się kanalizacja)
✔ woda zaprojektowana studnia
LOKALIZACJA
✔ Rabka-Zdrój dzielnica Słone (teren uzdrowiskowy)
✔ spokojna, widokowa okolica
✔ południowa ekspozycja dużo słońca
✔ w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna
Dodatkowo dostępnych jest 5 działek o zbliżonych parametrach, co
daje możliwość wyboru lub zakupu większego terenu inwestycyjnego.
Działka idealna dla osób, które chcą szybko rozpocząć budowę
domu w spokojnej, zielonej okolicy, z pełnym wykorzystaniem walorów
uzdrowiskowych Rabki-Zdroju.
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.